Posao - aktuelno

Farmaceutski fakultet, Novi Sad raspisuje konkurs za poziciju:

LABORANT

 Uslovi:

 • srednja stručna sprema odgovarajućeg smera: Hemijski tehničar ili Hemijski laborant,

 • visok stepen opšte kulture,

 • poznavanje MS Office, poznavanje engleskog jezika

 • razvijen timski duh

 Prednosti:

 •  mesto stanovanja - Novi Sad

 Konkurs je otvoren do 01.10.2016. godine.Vašu biografiju sa fotografijom pošaljite na e-mail adresu: sanja.gaborov@faculty-pharmacy.com

 Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na testiranje, najkasnije do 15.10.2016. godine.

 Farmaceutskom fakultetu, Novi Sad potrebni su

  PROMOTERI

 za prezentacije Fakulteta u srednjim školama

 Opis posla:

  • promocija Fakulteta u srednjim školama na području R. Srbije
  • honorarni angažman (kraj oktobra - sredina decembra 2015.)

Uslovi:

  • izuzetna komunikativnost
  • sposobnost prezentacije i javnog nastupa
  • visok stepen opšte kulture

Prednost:

  • studenti žurnalistike i PR-a
  • prethodno iskustvo na sličnim poslovima

 Prijave sa biografijom poslati na e-mail adresu: office.marketing@faculty-pharmacy.com.

 Više informacija: 065 450 50 40.

KOORDINATOR UPISA STUDENATA U SRBIJI I VAN ZEMLJE (6 izvršilaca)

Opis posla:

         promocija Fakulteta na području R. Srbije i u određenim zemljama u inostranstvu

         uspostavljanje kontakta sa potencijalnim studentima

         marketinske aktivnosti u vezi promocije upisa studenata na Fakultet

         informisanje potencijalnih studenata u vezi upisa na Fakultet ili drugim aktivnostima Fakulteta

         informisanje potencijalnih kooperanata u vezi drugih poslovnih aktivnosti Fakulteta

         fleksibilno radno vreme

         honorarni angažman

         permanentna saradnja sa upravom Fakulteta

Neophodne kvalifikacije/uslovi:

         spremnost na fleksibilno radno vreme

         izuzetna komunikativnost

         kreativnost

         timski rad

Prednost:

         prethodno iskustvo na sličnom poslu, direktnoj prodaji ili zastupništvu privatne ili strane kompanije

         dobro znanje engleskog jezika (intermediate level)

         vozačka dozvola (B)

Konkurs je otvoren do popunjavanja potrebnih pozicija (po potrebnim lokalitetima).

CV sa fotografijom poslati na adresu: posao@faculty-pharmacy.com

Mejl obavezno osloviti (Subject mejla): Konkurs za poziciju koordinatora upisa studenata.